Golden Retriever
Výstavy 2002
 


MVP Trenčín Trenčín, 26.1.2002, Štefan Janega (SK)
MVP Brno Brno, 9.2.2002, psi: JUDr. Balogh Zuzana (H), feny: F.Pasák
NVP NitraCanis Nitra, 16.3.2002, Veerbek de Neef Anja (NL)
MVP České Budějovice 27.04.2002, psi: Dana Smržová (CZ), feny: František Pasák (CZ)
MVP Nord Bohemia Canis Litoměřice, 26.5.2002, Dagmar Poláková
MVP NitraCanis Nitra, 1.6.2002, Pavel Šulcek
MVP Praha Praha, 8.6.2002, Petr Studeník
MVP Intercanis Brno, 29.06.2002, psi Josef Němec, feny Ing. František Korda
NVP Mladá Boleslav, 28.7.2002, MVDr. Nosek
MVP Bratislava, 24.08.2002, Theo Leenen (Belgie)
MVP Bratislava, 25.08.2002, Gil Polo Maria del Carmen (Španělsko)
MVP Mladá Boleslav, 7.9.2002, Štefan Janega (Slovensko)
NVP Brno, 21.9.2002, JUDr. Blahoslav Jindřichovský (CZ)
MVP České Budějovice 12.10.2002, psi: Petr Studeník (CZ), feny: Theo Leenen (Belgie)
MVP Nitra 2.11.2002, Gyárfás Marianne (H)

Špeciálna klubová výstava Retriverov Nitra, 17.3.2002, Czechowski Krzysztof(PL)
RK: klubová - Telč, 11.05.2002, psi: Petr Studeník(CZ), feny: Henric Fryckstrand (S)
RK: speciální - Praha Kunratice, 31.8.2002, psi: Štefan Janega (Slovensko), feny: Boguslawa Polaňczyk (PL)
KCHLS: klubová - České Budějovice 26.10.2002, psi Hana Ahrens (Rakousko), feny G.Hall (Anglie)
Špeciálna klubová výstava Retriverov SRK 3.11.2002, Nagy István(H)

 

  MVP Trenčín, 26.1.2002
rozhodčí: Štefan Janega (SK)

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - BOB
    V2 - IVAR Biely Agát
    V3 - ARI SALOMON Scandinavia Finland
Mezitřída
    V1, CAC, r.CACIB - LEGAT Goldenpack Marty
    V2, r.CAC - Farmer Hill´s LOVEDAY BONGO
    V3 - GAIUS Zlaté slnko
    V4 - ARNOLD od Rýznarky
Třída otevřená
    V1, CAC - GERONIMO Zlaté Slnko
    V2, r.CAC - ACTIVE Angel of The Dreams
Třída pracovní
    V1, CAC - Karvin AVALANCHE
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB - Ch.ALEX od Hradu Veveří
    V2, r.CAC - Ch.ADAM ze Zásmuk
F E N Y
Třída dorostu
    VN - AYRIN A Comitate Aureo
    VN - EBONY EIDER Aldamity
    VN - SHADE of PALE of GLEN Sheallag
Třída mladých
    V1, CAJC - Karvin KIND of MAGIC
Mezitřída
    V1, CAC - Sasaquehanna SLOMKA
    V2, r.CAC - ECSTASY of Baywatch
Třída otevřená
    V1, CAC - ARLETT Angel of The Dreams
    V2, r.CAC - AIMEE od Hradu Veveří
Třída pracovní
    V1, CAC, CACIB - Ordoghegyi Berni Eni TARA
    V2, r.CAC - CYRA ze Zásmuk
    V3 - ASTRID The Best Gold
    V4 - Ch.FIONA of Blue Erinor
Třída šampionů
    V1, CAC - Ch.ARINKA Hašlerka
    V2, r.CAC - Ch. FERRA od Šeříku


Návrat na začátek stránky

  MVP Brno, 9.2.2002
rozhodčí: psi: JUDr. Balogh Zuzana (H), feny: František Pasák

P S I
Třída dorostu
    VN1 - CAESAR od Hradu Veveří
    VN2 - HRON od Chřibských vrchů
    VN3 - ARNY od Kopýtka
    VN4 - ANDY od Židáku
Třída mladých
    V1, CAJC - BLUES WHO´S WHO v.d. Beerse Hoeve
    V2 - ARAMIS od Dívčího skoku
    V3 - ARTHUR The Best Baron
    V4 - ARTUR Finito od Amálky
Mezitřída
    V1, CAC - ARNOLD od Rýznarky
    V2, r.CAC - XABOR Rescator
    V3 - BRIT od Hradu Veveří
    V4 - CIR od Málkovského potoka
Třída otevřená
    V1, CAC r.CACIB - ETIEN Sonak
    V2, r.CAC - AROS Příběnice
    V3 - SILVER MIST Rescattor
    V4 - JEFF Marty
Třída pracovní
    V1, CAC - Karvin AVALANCHE
    V2, r.CAC - ERNY Bohemian Gold
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB, BIG - ALEX od Hradu Veveří
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    VN2 - SHADE of PALE of Glen Sheallag
    VN3 - ARLEN z Kazanova domu
    VN4 - ELIS GOLD Falmarka
Třída mladých
    V1, CAJC - BYSTROUŠKA Gold Sacadar
    V2 - Gáláns HOT LOVE
    V3 - BRIGHT DELPHI Sacadar
    V4 - Ordoghegyi Berni HENI
Mezitřída
    V1, CAC - Sasaquehanna SLOMKA
    V2, r.CAC - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V3 - BAILEY od Hradu Veveří
    V4 - BRICA z Vlčích luk
Třída otevřená
    V1, CAC CACIB - TILIA z Vlčí stepi
    V2, r.CAC - BARUNKA The Best Gold
    V3 - HANNAH Golden Erinor
    V4 - BELLA The Best Gold
Třída pracovní
    V1, CAC, - AIMEE od Hradu Veveří
    V2, r.CAC - AMMY od Rajské struhy
    V3 - CYRA ze Zásmuk
    V4 - Ordoghegyi Berni Eni TARA
Třída šampionů
    V1, CAC - Ch.Ordoghegyi Berni VANESSA
    V2, r.CAC - Ch.ARINKA Hašlerka


Návrat na začátek stránky   katalog str 1   str 2   str 3   str 4   str 4   str 5   str 6   str 7

  NVP NitraCanis, 16.03.2002
rozhodčí: Veerbek de Neef Anja (NL)

P S I
Třída dorostu
    VN - CHARLIE Zlaté Slnko
    VN - CHUCK Zlaté Slnko
    VN - BORKO Kalvársky vrch
Třída mladých
    V1, CAJC - BOB
    V2 - IVAR Biely Agát
    V3 - CODY Slovakia Golden
    V4 - HUGO Zlaté Slnko
Mezitřída
    V1, CAC, Národní vítěz - LEGAT Goldenpack Marty
Třída otevřená
    V1, CAC - GERONIMO Zlaté Slnko
    V2, RCAC - MY MAGICIAN Rescator
    V3 - EXPERT of Blue Erinor
    V4 - AROS Příběnice
Třída pracovní
    V1, CAC - ARNOLD od Rýznarky
Třída šampionů
    V1, CAC - INDUS GARVALE Slapská alej
Třída veteránů
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 - CHANEL Zlaté Slnko
    VN2 -
    VN3 -
    VN4 -
Třída mladých
    V1, CAJC - Karvin KIND of MAGIC
    V2 - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V3 - BRITA od Mlynského náhonu
    V4 - ANGEL my Golden Jewel
Mezitřída
    V1, CAC - Oerdoeghyi-Berni HENI
    V2, RCAC - BONA Zlatý Mesiac
    V3 - BYSTROUŠKA GOLD Sacadar
    V4 - BRICA z Vlčích luk
Třída otevřená
    V1, CAC - JUNA Sciron
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC, -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, Národní vítěz, BOB, II.BIG - FIONA of Blue Erinor
    V2, RCAC - ARLETT Angel of the Dreams
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  Špeciálna klubová výstava retrieverov SRK Nitra, 17.03.2002
rozhodčí: Czechowski Krzysztof (PL)

P S I
Třída dorostu
    VN1 - BORKO Kalvársky vrch
    VN2 - Splendid Star HYACINTH
    VN3 -
    VN4 -
Třída mladých
    V1, CAJC - BLUES WHO´S WHO v.d. Beerse Hoeve
    V2 - AARON my Golden Jewel
    V3 - BOB
    V4 -
Mezitřída
    V1, CAC - ARI SALOMON Scandinavia Finland
    V2, RCAC - DON Biele Karpaty
    V3 - SCOTCH of Golden Spotlight
    V4 - ATHOS of the Dreams
Třída otevřená
    V1, CAC - GERONIMO Zlaté Slnko
    V2, RCAC - EXPERT of BLue Erinor
    V3 - ACTIVE Angel of the Dreams
    V4 - GAIUS Zlaté Slnko
Třída pracovní
    V1, CAC - ARNOLD od Rýznarky
    V2, RCAC - DAN Biely Agát
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, Nejlepší pes z plemene, BOB - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC - INDUS GARVALE Slapská alej
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída puppy
    VN1 - Golden Spotlight WATER-LILY
    VN2 -
    VN3 -
    VN4 -
Třída mladých
    V1, CAJC - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V2 - Karvin KIND of MAGIC
    V3 - ALKA spod Hradu Čabrad
    V4 - ANGEL my Golden Jewel
Mezitřída
    V1, CAC - Oerdoeghyi-Berni HENI
    V2, RCAC - BYSTROUŠKA GOLD Sacadar
    V3 - Splendid Star GLEAM of HOPE
    V4 - BAILEY od Hradu Veveří
Třída otevřená
    V1, CAC - AIMEE od Hradu Veveří
    V2, RCAC - ALATNA Rahol
    V3 -
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC, - FIONA of Blue Erinor
    V2, RCAC - Oerdoeghyi-Berni VANESSA
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, Nejlepší fena plemene - Oerdoeghyi-Berni TARA
    V2, RCAC - ARLETT Angel of the Dreams
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  MVP Ostrava,06.04.2002
rozhodčí: Ing. František Korda (CZ)

P S I
Třída dorostu
    VN1 -
    VN2 -
    VN3 -
    VN4 -
Třída mladých
    V1, CAJC - BLUES WHO´S WHO v.d. Beerse Hoeve
    V2 - AX Z Údolí Merty
    V3 - CAEZAR Od Hradu Veveří
    V4 - ARTEMON Z Údolí Merty
Mezitřída
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - EXPERT of BLue Erinor
    V2, RCAC - ARON Od Pramene Satiny
    V3 -
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC - RARYTNÍK z Vlčích luk
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída vítězů
    V1, CAC, BOB - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 -
    VN2 -
    VN3 -
    VN4 -
Třída mladých
    V1, CAJC - Karvin KIND of MAGIC
    V2 - CARMEN the Best Gold
    V3 - ODETTA Goldenpack Marty
    V4 - OXANA Goldenpack Marty
Mezitřída
    V1, CAC - Oerdoeghyi-Berni HENI
    V2, RCAC - BAILEY od Hradu Veveří
    V3 - BESSY Od Kudlovského mlýna
    V4 - DESERTE ROSE Aldamity
Třída otevřená
    V1, CAC - ADRIA of Moravia Blondie
    V2, RCAC - CHRISTINE Marty
    V3 - ADÉLKA od Ríšovy studánky
    V4 - HEYRA Marty
Třída pracovní
    V1, - Bessy z Trčkových lesů
    V2, - BORGIE BEAUTY of Brno
    V3 -
    V4 -
Třída vítězů
    V1, CAC - AIMEE od Hradu Veveří
    V2, RCAC - FIONA of Blue Erinor
    V3 - ASTA z Radlických luk
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky

  MVP České Budějovice ,27.04.2002
rozhodčí: psi: Dana Smržová feny: František Pasák

P S I
Třída dorostu
    VN1 - ANDY na Roztěži
    VN2 - EXY z Trčkových lesů
    VN3 -
    VN4 -
Třída mladých
    V1, CAJC, BOB - MABBY z Vlčích luk
    V2 - ARAMIS od Dívčího skoku
    V3 - ARTHUR the Best Baron
    V4 - ARCHIE the Best Baron
Mezitřída
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - HOMBRE Marty
    V2, RCAC - JEFF Marty
    V3 - JESS Chlupaté štěstí
    V4 - SILVER MIST Rescator
Třída pracovní
    V1, CAC - BADDY z Hájku
    V2, RCAC - Sunbeam Gentle D.J. EVENING STAR
    V3 - ARNOLD od Rýznarky
    V4 - EARL ONYX Bohemian Gold
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 - ERNY z Trčkových lesů
    VN2 - ESA z Trčkových lesů
    VN3 -
    VN4 -
Třída mladých
    V1, CAJC - AGÁTA Golden Hessie
    V2 - BYSTROUŠKA GOLD Sacadar
    V3 - AJA z Vlčí stepi
    V4 - CRISTIN Hradecký poklad
Mezitřída
    V1, CAC - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V2, RCAC - HAKYNA Britland
    V3 - SALA z Vlčí stepi
    V4 - BAILEY od Hradu Veveří
Třída otevřená
    V1, CAC,CACIB - TILIA z Vlčí stepi
    V2, RCAC - ANGIE z Přelíckého mlýna
    V3 - HANNAH Golden Erinor
    V4 - AMÁLKA za Zlatého pelíšku
Třída pracovní
    V1, CAC, - CYRA ze Zásmuk
    V2, RCAC - Oerdoeghyi-Berni TARA
    V3 - URA Golden luk
    V4 - WALTERAU z Vlčí stepi
Třída šampionů
    V1, CAC - ASTA z Radlických luk
    V2, RCAC - Oerdoeghyi-Berni VANESSA
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC - AISA RU-SLAN
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky    katalog str 1   str 2   str 3   str 4   str 4   str 5   str 6

  MVP Klubová výstava RK CZ Telč,11.05.2002
rozhodčí: psi: Petr Studeník(CZ), feny: Henric Fryckstrand(S)

P S I
Třída dorostu
    VN1 - ARGOS Artesia Bohemica
    VN2 - ARCHIE Artesia Bohemica
    VN3 - ARAN z Pálavských vrchů
    VN4 - EXY z Trčkových lesů
Třída mladých
    V1, CAJC - CID z Dražovského hájku
    V2 - AGARP the Best Baron
    V3 - HRON z Hřibských vrchů
    V4 - CAESAR od Hradu Veveří
Mezitřída
    V1, CAC - BLUES WHO´S WHO v.d. Beerse Hoeve
    V2, RCAC - ARNOLD od Rýznarky
    V3 - ARI SALOMON Scandinavia Finland
    V4 - BRIX z Dražovského hájku
Třída otevřená
    V1, CAC - GERONIMO Zlaté Slnko
    V2, RCAC - BEETHOVEN od Spešovské skály
    V3 - EVOR Valentino Bohemia
    V4 - FABIO Golden Erinor
Třída pracovní
    V1, CAC - Sunbeam Gentle D.J. EVENING STAR
    V2, RCAC - EARL ONYX Bohemia Gold
    V3 - CEZAR od Koterovského mlýna
    V4 -
Třída vítězů
    V1, CAC, KV - MEDALIAN MAN Rescator
    V2, RCAC - ALEX od Hradu Veveří
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 - Timeless Golden AMY my LOVE
    VN2 - ESA z Trčkových lesů
    VN3 - BĚLA od Ríšovy studánky
    VN4 - BONNY Bohemian Champagne
Třída mladých
    V1, CAJC - ARLEN z Kazanova domu
    V2 - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V3 - CONNIE od Hradu Veveří
    V4 - AISY RAY DÓR
Mezitřída
    V1, CAC, KV, BOB - Karvin KIND of MAGIC
    V2, RCAC - Oerdoeghyi-Berni HENI
    V3 - BRITA z Dražovského hájku
    V4 - AILIN ze Zlínských strání
Třída otevřená
    V1 - ALKA z Radlických luk
    V2 - ADÉLKA od Ríšovy studánky
    V3 - BRIXI z Trčkových lesů
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC, - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V2, RCAC - AMMY od Rajské struhy
    V3 - URA Golden luk
    V4 - HANNAH Golden Erinor
Třída vítězů
    V1, CAC - Oerdoeghyi-Berni VANESSA
    V2, RCAC - FIONA of Blue Erinor
    V3 - ASTA z Radlických luk
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC - AISA RU-SLAN
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

  MVP NORD BOHEMIA CANIS Litoměřice, 25.05.2002
rozhodčí: Dagmar Poláková

P S I
Třída dorostu
    VN1 - AGBAR od Opárenského hrádku
    N2 - ANDY na Roztěži
    
    
Třída mladých
    V1, CAJC - ARAMIS od Dívčího skoku
    V2 - ERNO ze Sokolí doliny
    V3 - MACKENZIE z Vlčích luk
    V4 - COMMANDER CLARK Sacadar
Mezitřída
    V1, - NARVIL z Anežčina dvora
    V2, -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - IDAX Poklad Doubravky
    V2, RCAC - BUDDY z Trčkových lesů
    V3 - CAP od Vlkovské struny
    V4 - JEFF Marty
Třída pracovní
    V1, CAC, r.CACIB - ARNOLD od Rýznarky
    V2, r.CAC -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB - ALEX od Hradu Veveří
    V2, r.CAC -
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC -
    V2, r.CAC -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 - OXANA Misantos
    VN2 - BERUŠKA ARLETTE Gold
    VN3 -
    VN4 -
Třída mladých
    V1, CAJC - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V2 - MARCELKA z Vlčích luk
    V3 - CARMEN the Best Gold
    V4 - DITA ze Zásmuk
Mezitřída
    V1, CAC - BYSTROUŠKA GOLD Sacadar
    V2, RCAC - FATTI ARAUKARITY Gold Rebecca
    VD3 - AILIN ze Zlínských strání
     -
Třída otevřená
    V1, CAC - ARISSA Lovec z Dračína
    V2, RCAC - ÁJA od Krbu
    V3 - CARIN Dominik
    V4 - BELA FAIRY ARAUKARITY Bohemian Gold
Třída pracovní
    V1, CAC,CACIB,BOB - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V2, RCAC - CYRA ze Zásmuk
    V3 - HANNAH Golden Erinor
    V4 - BESSY z Trčkových lesů
Třída šampionů
    V1, CAC - FIONA of Blue Erinor
    V2, RCAC - ASTA z Radlických luk
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC, Nejlepší veterán - AISA RU-SLAN
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5   6

  MVP Nitra Nitra,01.06.2002
rozhodčí: Pavel Šulcek

P S I
Třída dorostu
    VN1 -
    VN2 -
    VN3 -
    VN4 -
Třída mladých
    V1, CAJC, BOB - CHARLIE Zlaté slnko
    V2 - ARGO z Brdských luk
    V3 - CHOCKY Zlaté slnko
    V4 - CODY Slovakia Golden
Mezitřída
    V1, CAC,res.CACIB - ARAMIS od Dívčího skoku
    V2, RCAC - IVAR Biely Akát
    V3 - ARI SALOMON Scandinavia Finland
    V4 - ASTON z Padělského mlýna
Třída otevřená
    V1, CAC - ACTIVE Angel of the Dreams
    V2, RCAC - EXPERT of Blue Erinor
    V3 - GAIUS Zlaté Slnko
    V4 - BADY od Vltavské stráně
Třída pracovní
    V1, CAC - Karvin MATHEUS
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 a 2.nejkrásnější dorost výstavy - Timeless Golden AMY my LOVE
    VN2 -
    VN3 -
    VN4 -
Třída mladých
    V1, CAJC - SHADE of PALE of Glen Sheallag
    V2 - MAČKA z Vlčích luk
    V3 - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V4 - FRANCESCA z Kraje bez stínů
Mezitřída
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC,res.CACIB - BYSTROUŠKA GOLD Sacadar
    V2, RCAC - ARLETT Angel of the Dreams
    V3 - GIRELLA Zlaté slnko
    V4 - BONA Zlaté slnko
Třída pracovní
    V1, CAC, - BESSY z Trčkových lesů
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB - Oerdoeghyi-Berni VANESSA
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4

  MVP Praha, 8.6.2002
rozhodčí: Petr Studeník (CZ)

P S I
Třída dorostu
    N - GARY Markamar Scheelit
     -
     -
     -
Třída mladých
    V1, CAJC - ARGO z Brdských luk
    V2 - AGARP the Best Baron
    V3 - ARAMIS od Dívčího skoku
    V4 - CHAIN Golden Erinor
Mezitřída
    V1, CAC, CACIB - BLUES WHO´S WHO v.d. Beerse Hoeve
    VD2 - Farmer Hill´s LOVEDAY BONGO
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1, CAC - XEIVIN v. Kopfrein
    V2, RCAC - FABIO Golden Erinor
    V3 - SILVER MIST Rescator
    V4 - VOJTA z Vlčích luk
Třída pracovní
    V1, CAC - BAK ze Zásmuk
    V2, RCAC - DAG z Vlčí stepi
    V3 - RAKYTNÍK z Vlčích luk
    VD4 - CID od ŠEŘÍKU
Třída šampionů
    V1, CAC, res.CACIB - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC, Nejlepší veterán - Hawkbatch JOLLY ROGER
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 - Timeless Golden AMY my LOVE
    VN2 - BONNY Bohemian Champagne
    N3 - BERRY Bohemian Champagne
     -
Třída mladých
    V1, CAJC - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V2 - ZDENA z Vlčích luk
    V3 - ANNABELLA z Chovu mama
    VD4 - CARMEN the Best Gold
Mezitřída
    V1, CAC, CACIB, BOB - Karvin KIND of MAGIC
    V2, RCAC - BYSTROUŠKA GOLD Sacadar
    V3 - AILIN ze Zlínských strání
    V4 - BAILEY od Hradu Veveří
Třída otevřená
    V1, CAC - YASAVI z Vlčí stepi
    V2, RCAC - MILLA Misantos
    V3 - PERSEA od Kletecké hráze
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC, - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V2, RCAC - CYRA ze Zásmuk
    V3 - HANNAH Golden Erinor
    VD4 - BESSY z Trčkových lesů
Třída šampionů
    V1, CAC,res.CACIB - FIONA of Blue Erinor
    V2, RCAC - AIMEE od Hradu Veveří
    V3 - ASTA z Radlických luk
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC,Nejlepší veterán - AISA RU-SLAN
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4

  MVP Intercanis Brno, 29.06.2002
rozhodčí: psi Josef Němec, feny Ing. František Korda

P S I
Třída dorostu
    VN1 - DAR od Jelení hory
    VN2 -
    VN3 -
    VN4 -
Třída mladých
    V1, CAJC - HRON z Chřibských vrchů
    V2 - CIMM od Dražovského hájku
    V3 - ARAMIS od Dívčího skoku
    V4 - ART od Kopýtka
Mezitřída
    V1, CAC - BRIX od Dražovského hájku
    V2, RCAC - AX z údolí Merty
    V3 - HANMON z Vlčí stepi
    V4 - CIR od Mačkovského potoka
Třída otevřená
    V1, CAC, res.CACIB - EXPERT of Blue Erinor
    V2, RCAC - SIVAS REBEKA Araukarity
    V3 - HANDY IMP MAN Golden Erinor
    V4 - GERONIMO Zlaté Slnko
Třída pracovní
    V1, CAC - RARYTNÍK z Vlčích luk
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 - Timeless Golden AMY my LOVE
    VN2 - AMI Golden Barsia
    VN3 - IDENTITA z Vlčí stepi
    VN4 -
Třída mladých
    V1, CAJC - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V2 - ARLEN z Kazanova domu
    V3 - CARMEN the Best Gold
    V4 - CHANTAL Zlaté slnko
Mezitřída
    V1, CAC - BONIE z Dražovského hájku
    V2, RCAC - AMBRA z Padělského mlýna
    V3 - AILIN ze Zlínských strání
    VD4 - BELINDA od Rajské struhy
Třída otevřená
    V1, CAC - BYSTROUŠKA GOLD Sacadar
    V2, RCAC - SALLY Dyre Bony
    V3 - RAETIE z Vlčích luk
    V4 -
Třída pracovní
    V1, CAC, CACIB - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V2, RCAC - BESSY z Trčkových lesů
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, res.CACIB - Oerdoeghyi-Berni VANESSA
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída veteránů
    V1, CAC -
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5

  NVP Mladá Boleslav, 28.07.2002
rozhodčí: MVDr. Josef Nosek

P S I
Třída dorostu
    VN1 - BETHOVEN Ericsean
    VN2 -
    VN3 -
    VN4 -
Třída mladých
    V1, CAJC - KEN od Šustráku
    V2 - ARGO z Brdských luk
    V3 - ARGOS Artesia Bohemica
    V4 - ZIBO z Vlčích luk
Mezitřída
    V1, CAC - ATHOS od Dívčího skoku
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída otevřená
    V1 - CHESTER Valentino Bohemia
    V2 - LEONARDO Valentino Bohemia
    VD3 - IDAX Poklad Doubravky
    VD4 - ANDY z Veselských luk
Třída pracovní
    V1, CAC - DETRIT z Vlčích luk
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
Třída šampionů
    V1, CAC, NV, BOB, BIG - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC -
    V3 -
    V4 -
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - CATHY od Hradu Veveří
    V2 - DAJA ze Zásmuk
    V3 - ZDENA z Vlčích luk
    V4 - NESTY Chlupaté štěstí
Mezitřída
    V1, CAC, NV - AMÁLKA od Dívčího skoku
    V2, RCAC - BAILEY od Hradu Veveří
    V3 - ZOJA Golden luk
    VD4 - DARIANA z Vlčích luk
Třída otevřená
    V1, CAC - AMYE Bohemian Champagne
    V2, RCAC - NIKÉ z Vlčích luk
    V3 - BUTTERFLY Dominik
    VD4 - ARNICA Ericsean
Třída pracovní
    V1, CAC, - DINA ze Sokolí doliny
    V2 - BESSY z Trčkových lesů
    VD3 - AURA z Lesního háje


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5

  MVP Bratislava, 24.08.2002
rozhodčí: Theo Leenen (Belgie)

P S I
Třída dorostu
    VN1 - BREN Scandinavia Finland
Třída mladých
    V1, CAJC - BROSS od Zlatej stoky
    V2 - ARGO z Brdských luk
    V3 - BARD RUDMAR Podlesí
    V4 - Stanroph STEAL the GLORY
Mezitřída
    V1, CAC - BRIX od Dražovského hájku
    V2, RCAC - BLUES WHO´S WHO v.d. Beerse Hoeve
    V3 - IVAR Biely Agát
    V4 - ARI SALOMON Scandinavia Finland
Třída otevřená
    V1, CAC - LEGAT Goldenpack Marty
    V2, RCAC - SILVER MIST Rescator
    V3 - EXPERT of Blue Erinor
    VD4 - COLLIN Linea Aurea
Třída pracovní
    V1, CAC, res.CACIB - BAILEY BARNABAS vom Lissfeld
    V2, RCAC - Karvin AVALANCHE
    V3 - ARAMIS od Dívčího skoku
    VD4 - CEZAR od Koterovského mlýna
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC - Karvin MATTHEUS
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 - BEBITA Scandinavia Finland
Třída mladých
    V1, CAJC - SHADE of PALE of Glen Sheallag
    V2 - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V3 - ANGEL my Golden Jewel
    V4 - Timeless Golden AMY my LOVE
Mezitřída
    V1, CAC, res.CACIB - Karvin KIND of MAGIC
    V2, RCAC - SASQUEHANNA Slomka
    V3 - BAILEY od Hradu Veveří
    V4 - BELINDA od Rajské struhy
Třída otevřená
    V1, CAC - BYSTROUŠKA GOLD Sacadar
    V2, RCAC - DIUNE z Gor Dovre
    V3 - ORINOCO-FLO of the Morning Valley
    V4 - AILIE of Moravia Blonde
Třída pracovní
    V1, CAC, - Galans HOT LOVE
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB - AIMEE od Hradu Veveří
    V2, RCAC - ARLETT Angel of the Dreams
    V3 - FIONA of Blue Erinor
    V4 - Oerdoeghyi-Berni VANESSA


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5

  MVP Bratislava , 25.08.2002
rozhodčí: Gil Polo Maria del Carmen (Španělsko)

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - Stanroph STEAL the GLORY
    V2 - CHARLIE Zlaté Slnko
    V3 - BROSS od Zlatej stoky
    V4 - BARD RUDMAR Podlesí
Mezitřída
    V1, CAC - BRIX od Dražovského hájku
    V2, RCAC - BLUES WHO´S WHO v.d. Beerse Hoeve
    V3 - ARI SALOMON Scandinavia Finland
    V4 - ARTUŠ od Dívčího skoku
Třída otevřená
    V1, CAC - DON Biele Karpaty
    V2 - EXPERT of Blue Erinor
    V3 - SILVER MIST Rescator
    VD4 - COLLIN Linea Aurea
Třída pracovní
    V1, CAC, CACIB - Karvin AVALANCHE
    V2, RCAC - ARAMIS od Dívčího skoku
    V3 - BAILEY BARNABAS vom Lissfeld
    VD4 - CEZAR od Koterovského mlýna
Třída šampionů
    V1, CAC,res.CACIB - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC - Karvin MATTHEUS
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 - CEDRA BÁRA ze Zahrádek
    VN2 - BEBITA Scandinavia Finland
Třída mladých
    V1, CAJC - SHADE of PALE of Glen Sheallag
    V2 - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V3 - Timeless Golden AMY my LOVE
    V4 - CHIARA Zlaté Slnko
Mezitřída
    V1, CAC - BAILEY od Hradu Veveří
    V2, RCAC - Karvin KIND of MAGIC
    V3 - SASQUEHANNA Slomka
Třída otevřená
    V1, CAC,res.CACIB - ORINOCO-FLO of the Morning Valley
    V2, RCAC - BYSTROUŠKA GOLD Sacadar
    VD3 - BONA Sv.Huberta
Třída pracovní
    V1, CAC, - FUNNY FIONA Golden Erinor
    V2, RCAC - Galans HOT LOVE
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB - FIONA of Blue Erinor
    V2, RCAC - Oerdoeghyi-Berni VANESSA


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4

SVP RK CZ Praha Kunratice, 31.08.2002
rozhodčí: psi: Štefan Janega (Slovensko), feny: Boguslawa Polaňczyk (PL)

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - ARGO z Brdských luk
    V2 - ERY z Trčkových lesů
    V3 - DANTE Sv.Huberta
    V4 - EXY z Trčkových lesů
Mezitřída
    V1, CAC - BLUES WHO´S WHO v.d. Beerse Hoeve
    V2, RCAC - BRIX od Dražovského hájku
    V3 - BILLY od Dražovského hájku
    V4 - ALAN z Kazanova domu
Třída otevřená
    V1, CAC - LEONARDO Valentino Bohemia
    V2, RCAC - BEST ze Zásmuk
    V3 - SILVER MIST Rescator
    V4 - DENNY of Blue Erinor
Třída pracovní
    V1, CAC - ARNOLD od Rýznarky
    V2, RCAC - DETRIT z Vlčích luk
    V3 - ARAMIS od Dívčího skoku
    V4 -
Třída vítězů
    V1, CAC, VSV - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC - DIAMOND Sonak
F E N Y
Třída mladých
    V1, CAJC - CATHY od Hradu Veveří
    V2 - ANETTE Ray Dór
    V3 - AISY Ray Dór
    V4 - AMÁLKA Artesia Bohemica
Mezitřída
    V1, CAC - CARMEN the Best Gold
    V2 - CINDERELLA the Best Gold
    V3 - BÁRA z Modřínové aleje
Třída otevřená
    V1, CAC - GRACIELA Golden Erinor
    V2, RCAC - BAHAMA Dominik
    V3 - ANETA ze Zásmuk
    V4 - NIKÉ z Vlčích luk
Třída pracovní
    V1, CAC, - BAILEY od Hradu Veveří
    V2, RCAC - CYRA ze Zásmuk
    V3 - BESSY z Trčkových lesů
Třída vítězů
    V1, CAC, VSV, BOB - Karvin KIND of MAGIC
    V2, RCAC - AMÁLKA od Dívčího skoku


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5   6   7   8   9

  MVP Mladá Boleslav, 07.09.2002
rozhodčí: Štefan Janega (Slovensko)

P S I
Třída dorostu
    VN - BRAD the Best Baron
    VN - FALK Poisentia
Třída mladých
    V1, CAJC - ARGO z Brdských luk
    V2 - ARTHUR the Best Baron
    V3 - EXY z Trčkových lesů
    V4 - KENN od ŠUSTRÁKU
Mezitřída
    V1, CAC - CLARK ze Zásmuk
    V2, RCAC - ALAN z Kazanova domu
Třída otevřená
    V1, CAC, r.CACIB - BEST ze Zásmuk
    V2, RCAC - SILVER MIST Rescator
    V3 - JEFF Marty
    V4 - ARGO ze Zlínských strání
Třída pracovní
    V1, CAC - EARL ONYX Bohemian Gold
    V2, RCAC - ARAMIS od Dívčího skoku
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB - ALEX od Hradu Veveří
F E N Y
Třída dorostu
    VN - ENRICATTY od Kamenné hradby
Třída mladých
    V1, CAJC - CATHY od Hradu Veveří
    V2 - AMÁLKA Artesia Bohemica
    V3 - DAJA ze Zásmuk
    V4 - BONNY Bohemian Champagne
Mezitřída
    V1, CAC - AMÁLKA od Dívčího skoku
    V2, RCAC - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V3 - CARMEN the Best Gold
    VD4 - BRENDA od Rajské struhy
Třída otevřená
    V1, CAC - CALGERY Dominik
    V2, RCAC - ANETA ze Zásmuk
    V3 - AIMI of Moravia Blonde
    V4 - DAISY MY LOVE of Blue Erinor
Třída pracovní
    V1, CAC, CACIB - FUNNY FIONA Golden Erinor
    V2, RCAC - BAILEY od Hradu Veveří
    V3 - CYRA ze Zásmuk
Třída šampionů
    V1, CAC, r.CACIB - BESSY z Trčkových lesů


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5

  NVP Brno, 21.09.2002
rozhodčí: JUDr. Blahoslav Jindřichovský (CZ)

P S I
Třída mladých
    V1, CAJC - ARGO z Brdských luk
    V2 - ARTHUR the Best Baron
    V3 - ARAN z Pálavských vrchů
    V4 - ANDRE ARIETA ADONIS
Mezitřída
    V1, CAC - BLUES WHO´S WHO v.d. Beerse Hoeve
    V2, RCAC - ANDY z Údolí Merty
Třída otevřená
    V1, CAC - BRIX z Dražovského hájku
    V2, RCAC - HOMBRE Marty
    V3 - EXPERT of Blue Erinor
    V4 - AKIM ze Zlínských strání
Třída pracovní
    V1, CAC - ARAMIS od Dívčího skoku
    V2, RCAC - ARNOLD od Rýznarky
Třída vítězů
    V1, CAC, NV - CH. ALEX od Hradu Veveří
F E N Y
Třída dorostu
    VN1 - GABIE Sv. Huberta
Třída mladých
    V1, CAJC - ERNY z Trčkových lesů
    V2 - ESA z Trčkových lesů
    V3 - DŽESIKA z Dražovského hájku
    V4 - CITA z Dražovského hájku
Mezitřída
    V1, CAC, NV, BOB - Karvin KIND of MAGIC
    V2, RCAC - EIMY ze Sokolí doliny
    V3 - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V4 - OXANA Goldenpack Marty
Třída otevřená
    V1, CAC - SASQUEHANNA SLOMKA
    V2, RCAC - ALKA z Radlických luk
    V3 - ANETA ze Zásmuk
    V4 - JENNY GOLD Libošovská blata
Třída pracovní
    V1, CAC, - BAILEY od Hradu Veveří
    V2, RCAC - BESSY z Trčkových lesů
Třída vítězů
    V1, CAC - AMÁLKA od Dívčího skoku


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4

  MVP České Budějovice, 12.10.2002
rozhodčí: psi: Petr Studeník (CZ), feny: Theo Leenen (Belgie)

P S I
Třída dorostu
    VN1 - ALOUIS Artemis Gold
Třída mladých
    V1, CAJC - ARGO z Brdských luk
    V2 - VASCO Valentino Bohemia
    V3 - ARAN z Pálavských vrchů
    V4 - ART od Říčanského rybníka
Mezitřída
    V1, CAC - ATHOS od Dívčího skoku
    V2, RCAC - CLARK ze Zásmuk
    V3 - KENN od Šustráku
    VD4 - YPP Rescator
Třída otevřená
    V1, CAC, res.CACIB - EXPERT of Blue Erinor
    V2, RCAC - HOMBRE Marty
    V3 - ETIEN Sonak
    VD4 - MABBY z Vlčích luk
Třída pracovní
    V1, CAC - Sunbeam Gentle D.J. EVENING STAR
    V2, RCAC - ARNOLD od Rýznarky
    V3 - ARAMIS od Dívčího skoku
    V4 - SEDRIK od Kletecké hráze
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB - ALEX od Hradu Veveří
Třída veteránů
    V1 - BODY od Bílé břízy
F E N Y
Třída dorostu
    N - AURA Artemis Gold
Třída mladých
    V1, CAJC - DORA ze Zásmuk
    V2 - DITA z Hájku
    V3 - OXANA Misantos
    V4 - Timeless Golden AMY my LOVE
Mezitřída
    V1, CAC, CACIB - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V2, RCAC - MOLLY Chlupaté štěstí
Třída otevřená
    V1, CAC, res.CACIB - Remington ROMANTIC AMY
    V2, RCAC - NIKÉ z Vlčích luk
    V3 - ANETA ze Zásmuk
    V4 - DAISY MY LOVE of Blue Erinor
Třída pracovní
    V1, CAC, - BAILEY od Hradu Veveří
    V2 - FUNNY FIONA Golden Erinor
    V3 - URA Golden luk
    VD4 - AMBRA Golden Hessie


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5

  MVP Nitra, 2.11.2002
rozhodčí: Gyárfás Marianne (Maďarsko)

P S I
Třída dorostu
    VN - BREN Scandinavia Finland
Třída mladých
    V1, CAJC - CHARLIE Zlaté slnko
    V2 - ARGO z Brdských luk
    V3 - CEZAR od Kudlovského mlýna
Mezitřída
    V1 - BARD Rudmar Polesí
Třída otevřená
    V1, CAC, res.CACIB - BRIX z Dražovského hájku
    V2, RCAC - Oerdoeghyi-Berni DUNCAN ATHOS
    V3 - DON Biele Karpaty
    VD4 - AMÁRION Intermediary
Třída pracovní
    V1, CAC - INDUS GARVALE Slapská alej
    V2, RCAC - ARAMIS od Dívčího skoku
    V3 - EXPERT of Blue Erinor
Třída šampionů
    V1, CAC, CACIB, BOB, III.BIG - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC - GERONIMO Zlaté slnko
    V3, - LEGAT Goldenpack Marty
    V4, - SILVER MIST Rescator
F E N Y
Třída dorostu
    VN - A-MY WISH of the Dream
    N - BEBITA Scandinavia Finland
Třída mladých
    V1, CAJC - Timeless Golden AMY my LOVE
    V2 - DEBI ROSE Golden Happy
    V3 - CHARMING SWEETY Golden Erinor
Mezitřída
    V1, CAC - CATHY od Hradu Veveří
    V2, RCAC - SHADE-OF-PALE-OF Glen Sheallag
    V3 - BRITA od Mlýnského náhonu
    V4 - IVA Biely Agát
Třída otevřená
    V1, CAC, CACIB, BOS - ORINOCO-FLO of the Morning Valley
    V2, RCAC - SASQUEHANNA SLOMKA
    V3 - JENNY GOLD Libošovská blata
    V4 - ARTEMIS Angel of the Dreams
Třída pracovní
    V1, CAC, - FUNNY FIONA Golden Erinor
    V2, RCAC - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V3 - BAILEY od Hradu Veveří
    V4 - ANGIE od Přelíckého mlýna
Třída šampionů
    V1, CAC, res.CACIB - ARLETT Angel of the Dreams


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4

  KV KCHLS České Budějovice, 26.10.2002
rozhodčí: psi Hana Ahrens (Rakousko), feny G.Hall (Anglie)

P S I
Třída baby
    VN1, BIS BABY - BRUCE of Dream Team
    VN2 - VIKY od Kletecké hráze
    VN3 - GARIBALDI Argon Sonak
    VN4 - BUDDY Artesia Bohemica
Třída mladých
    V1, CAJC - BARRY z Jižních lesů
    V2 - ART od Říčanského rybníka
    V3 - VASCO Valentino Bohemia
    V4 - SANNY od Kletecké hráze
Mezitřída
    V1, CAC - ATHOS od Dívčího skoku
    V2, RCAC - MORIS Poklad Doubravky
    V3 - NÁČELNÍK z Vlčích luk
Třída otevřená
    V1, CAC - ALEKSI SANTERI Scandinavia Finland
    V2, RCAC - XEIVIN von Kopfrein
    V3 - MABBY z Vlčích luk
    V4 - ETIEN Sonak
Třída pracovní
    V1, CAC - INDUS GARVALE Slapská alej
    V2, RCAC - ARAMIS od Dívčího skoku
    V3 - FABIO Golden Erinor
    V4 - ARNOLD od Rýznarky
Třída vítězů
    V1, CAC, KV - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC - HARDY ALWIN Golden Erinor
    V3 - SILVER MIST Rescator
    V4 - BADDY z Hájku
F E N Y
Třída baby
    VN1 - BRENDA of Dream Team
    VN2 - BRIGITTE of Dream Team
    VN3 - GINGER-ARA Sonak
    VN4 - AMAZING ROSE is Friendly
Třída dorostu
    N - AURA Artemis Gold
Třída mladých
    V1, CAJC - DEBI ROSE Golden Happy
    V2 - KARI Irslak
    V3 - Timeless Golden AMY my LOVE
    V4 - BETTY Čertova stěna
Mezitřída
    V1, CAC - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V2, RCAC - ARTIE od Dívčího skoku
    V3 - CARMEN the Best Gold
    V4 - DORA ze Zásmuk
Třída otevřená
    V1, CAC - JENNY GOLD Libošovská blata
    V2, RCAC - GRACIELA Golden Erinor
    V3 - HANNAH Golden Erinor
    V4 - CYRA ze Zásmuk
Třída pracovní
    V1, CAC, - ANGIE od Přelíckého mlýna
    V2, RCAC - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V3 - BRENDA od Rajské struhy
    VD4 - AREA BELLIS Perenis
Třída vítězů
    V1, CAC, KV, BOB - FIONA of Blue Erinor
    V2, RCAC - FUNNY FIONA Golden Erinor
Třída veteránů
    V1, CAC - AISA Ruslan


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

  Špeciálna klubová výstava Retriverov SRK, 3.11.2002
rozhodčí: Nagy István (Maďarsko)

P S I
Třída puppy
    VN1 - BRUNO Snieh Tatier
Třída dorostu
    VN1 - EMIR Slovakia Golden
    VN2 - BREN Scandinavia Finland
    N3 - BAAL A Comitate Aureo
Třída mladých
    V1, CAJC - ARGO z Brdských luk
    V2 - CHOKY Zlaté slnko
Mezitřída
    V1, CAC - ARAMIS od Dívčího skoku
Třída otevřená
    V1, CAC - Oerdoeghyi-Berni DUNCAN ATHOS
    V2, RCAC - DON Biele Karpaty
    V3 - AMÁRION Intermediary
    VD4 - ELVIS Biely Agát
Třída pracovní
    V1, CAC - EXPERT of Blue Erinor
Třída šampionů
    V1, CAC, KV, BOB, BIS - ALEX od Hradu Veveří
    V2, RCAC - GERONIMO Zlaté slnko
F E N Y
Třída puppy
    VN1, BOB PUPPY, BIS PUPPY - BRIGITTE of Dream Team
    VN2 - BRENDA of Dream Team
    VN3 - BRITNEY of Dream Team
    VN4 - BARBIE of Dream Team
Třída dorostu
    VN1, BOB DOROST, BIS DOROST - BEBITA Scandinavia Finland
    VN2 - GINA Carnalit
    VN3 - A-MY WISH of the Dream
Třída mladých
    V1, CAJC, BIS JUNIOR - Timeless Golden AMY my LOVE
    V2 - CHARMING SWEETY Golden Erinor
    V3 - FANY Carnalit
    VD4 - GORA Zlabern
Mezitřída
    V1, CAC - SHADE-OF-PALE-OF Glen Sheallag
    V2, RCAC - INGA Biely Agát
    V3 - ALKA spod Hradu Čabrad
    V4 - ANNALEE Sneh Tatier
Třída otevřená
    V1, CAC - ORINOCO-FLO of the Morning Valley
    V2, RCAC - JENNY GOLD Libošovská blata
    V3 - ARTEMIS Angel of the Dreams
Třída pracovní
    V1, CAC, KV - AARE SARAH Scandinavia Finland
    V2, RCAC - BAILEY od Hradu Veveří
    V3 - ANGIE od Přelíckého mlýna
Třída šampionů
    V1, CAC - ARLETT Angel of the Dreams


Návrat na začátek stránky    katalog strana 1   2   3   4   5   6


Na hlavní stránku Napište nám