Obchodní podmínky

ANF Club e-shop je internetový obchod se superprémiovým vakuově baleným krmivem pro psí miláčky všech plemen. Členem klubu se může stát každý, kdo řádně vyplní všechny údaje v Objednávkovém formuláři, tento odešle a řádně zobchoduje svoji objednávku.

Jak objednávat
Všechny požadované produkty je nutno objednat prostřednictvím Objednávkového formuláře, kde je možné upravovat počty vybraného zboží přepisem množství.
Pokud si nebudete vědět rady s výběrem krmiva či způsobem objednání, rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace, a to prostřednictvím odeslání Vašeho dotazu na e-mailovou adresu anf@goldenretriever.cz.

Způsob doručení objednávky
Po vyplnění identifikačních údajů je Vaše objednávka odeslána k dodavateli a pro kontrolu rovněž také na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.
Řádně objednané zboží bude dodáno nejpozději do 5 dnů od odeslání objednávky na zákazníkem udanou adresu v ČR (tj. kromě trvalého bydliště také např. zaměstnání, chata...). V případě, že se doručovací adresa liší od adresy místa trvalého bydliště (nebo pokud si zákazník přeje např. doručit zboží v delším termínu), uvede tyto své požadavky v rubrice "Vzkaz". Děkujeme, že nám svým včasným objednáním umožníte dodat Vámi vybrané zboží v požadovaný čas, a to až na Váš práh!
Zboží je distribuováno většinou prostřednictvím České pošty (produkt Obchodní balík - tento bude v případě nezastihnutí adresáta dle vnitřních předpisů přepravce uložen na příslušné pobočce České pošty max. 7 dní), přičemž poštovné a balné hradí při objednání alespoň 2ks 15kg krmiva dodavatel a zákazník v takovém případě neplatí již žádné doručovací ani manipulační poplatky (v ostatních případech je zákazníkovi účtován poplatek 150,-Kč za poštovné a balné).

Platba za zboží
Platbu za zakoupené zboží lze realizovat dobírkou, složenkou či bankovním převodem (zákazník zatrhne požadovaný způsob v Objednávkovém formuláři), přičemž první objednávka nového zákazníka je uskutečňována výhradně dobírkou.

Reklamace a garance vrácení peněz
Veškeré obchodní vztahy se řídí příslušnými ustanoveními Obchodního zákoníku a souvisejících předpisů v platném znění.

Ochrana osobních údajů
Provozovatel se zaručuje, že získané osobní údaje neposkytne třetí osobě a že všechny získané informace budou použity pouze pro realizaci dodání zboží.

Odesláním objednávky zákazník souhlasí s těmito Obchodními podmínkami.

Tyto Obchodní podmínky nabývají platnosti dne 6.6.2008.